Pomocnik operatora maszyn drukujących
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, Polska
MPS International Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Jesteśmy firmą o profilu produkcyjno-usługowym. Nasza historia sięga 1992 roku. Rozwijamy się w trzech strategicznych kierunkach: produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, kosmetyków oraz środków czystości, od lat z sukcesem zaspokajając wymagania Klientów krajowych i zagranicznych.

Miejsce pracy: Koszalin

Twoje zadania:

  • przezbrajanie i przygotowanie maszyn do pracy pod nadzorem koordynatora sekcji nadruku
  • kontrola i regulacja parametrów procesu
  • konserwacja oraz przeprowadzanie drobnych napraw

Nasze oczekiwania:

  • mile widziane wykształcenie zawodowe techniczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub jako mechanik, ślusarz
  • dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie 2 - zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Twoje korzyści:

  • umowa o pracę
  • korzystne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjny system motywacyjny (premie po 3 miesiącach pracy)
  • wdrożenie do pracy pod okiem doświadczonego pracownika
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • nagroda jubileuszowa za staż pracy
  • przyjazna atmosfera w pracy
  • pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, dofinansowanie kultury i sportu, upominek finansowy przed Bożym Narodzeniem)
  • dofinasowanie do grupowego ubezpieczenia na życie
  • bezpłatny parking dla samochodów i rowerów

  • Praca Koszalin
  • Operator maszyn Koszalin
  • Operator maszyn budowlanych Koszalin
  • Operator Koszalin
  • Operator koparki Koszalin
  • Operator wózków widłowych Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179