Pomocnik operatora mas bitumicznych - do przyuczenia
  • Skawina
Skawina, Skawina, Małopolskie, Polska
Bezpośrednio pracodawca
15. 10. 2024

Firma specjalizująca się w generalnym wykonawstwie w zakresie budowy i modernizacji, utrzymania dróg, parkingów oraz terenów rekreacyjnych zatrudni do swojego zespołu pracownika na stanowisko:
Pomocnik/Operator Wytwórni Mas Bitumicznych
Jesteśmy otwarci na absolwentów szkół technicznych (elektrycznych, mechanicznych) – możliwość przyuczenia!
Lokalizacja: Skawina k/Krakowa.
Rodzaj pracy: Umowa o pracę na pełny etat.
Wynagrodzenie: 5000 zł – 7000 zł brutto (w zależności od uprawnień) + dodatki i premie.
Godziny pracy: 6:00-14:00 lub 7:00-15:00 (pon.-pt., jednozmianowa).
Zadania:
• Produkcja mieszanek mineralno-asfaltowych oraz bieżąca kontrola jakości,
• Nadzór nad procesem produkcji mieszanek,
• Kontrola stanu technicznego urządzeń, ich serwisowanie, konserwacja oraz naprawy bieżące,
• Raportowanie sytuacji na produkcji,
• Sporządzanie dokumentacji eksploatacyjnej,
• Współpraca z zespołem i przestrzeganie zasad BHP.
Wymagania:
• Preferowane wykształcenie techniczne: elektryk, automatyk, mechanik,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Mile widziane - Uprawnienia SEP do 1kV, doświadczenie w produkcji MMA.
Gwarantujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Stała podstawa wynagrodzenia 5000 zł – 7000 zł brutto, w zależności od kwalifikacji, plus dodatki i premie,
• Stałe godziny pracy (bez delegacji) oraz możliwość nadgodzin,
• Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna (Medicover), ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie wypoczynku, bonus świąteczny, karta Multisport zapomogi, pożyczki pracownicze.
• Premia roczna 100%-200%, premie za efektywność w kwocie 350zł miesięcznie,
• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia uprawnień – finansowanie kursów i egzaminów przez firmę.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny 537 504 404 – Karolina. Nie odbieram? Wyślij sms „Skawina” – oddzwonię!
KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

  • Praca Skawina
  • Operator Skawina
  • Operator maszyn Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377