Pomocnik Operatora Mas Bitumicznych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.
28. 8. 2024

Do obsługi naszej Wytwórni Mas Bitumicznych usytuowanej we Wrocławiu poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko:

Twoje obowiązki:

  • Pomoc operatorowi przy obsłudze wytwórni mas bitumicznych.
  • Udział w produkcji mma i jej bieżąca kontrola.
  • Współpraca z zespołem.

Nasze wymagania:

  • Zaangażowanie, chęć współpracy i podnoszenia kwalifikacji.
  • Mile widziane wykształcenie techniczne (mechanik, elektryk, budowlaniec).
  • Mile widziane odpowiednie uprawnienia elektryczne, spawalnicze.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
  • Możliwość przyuczenia na stanowisko operatora wmb.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie do pracowniczych kart sportowych.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Praca Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584