Pomocnik Operatora Linii Produkcyjnej
  • Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka, łódzkie, Polska
HSS Work Sp. z o.o.
11. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa linii produkcyjnej.
  • Ustawianie parametrów maszyny zgodnie z karta procesu.
  • Kontrola jakości produktu.
  • Przygotowanie surowców/materiałów do produkcji.
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania pracodawcy

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmian,
  • obsługa komputera w stopniu podstawowym,
  • dobry wzrok oraz zdolności manualne,
  • doświadczenie przy obsłudze maszyn lub na produkcji

Pracodawca oferuje

  • Umowa zlecenie z możliwością zatrudnienia bezpośredniego po około 6 miesiącach,
  • Wynagrodzenie zasadnicze 27,70 zł br/h
  • 150 zł bonus zmianowy,
  • Od 150 zł do 350 zł bonus motywacyjny,
  • Dodatek od 400 do 600 zł po 3 miesiącach od zatrudnienia po zdanym egzaminie na operatora,
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym - WOLNE WEEKENDY

  • Praca Rawa Mazowiecka
  • Operator Rawa Mazowiecka
  • Operator maszyn Rawa Mazowiecka
  • Rawa Mazowiecka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678