Pomocnik na produkcji słodyczy
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Proste prace produkcyjne przy pakowaniu i układaniu towaru (słodyczy)
  • Kontrola jakości czekoladek
  • Inne prace pomocnicze
  • MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU W PARZE LUB GRUPIE - każda grupa mieszka i pracuje razem!

WYMAGANIA:
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Mobilność (każda para/ grupa musi posiadać własny środek transportu - dojazd z mieszkania do zakładu pracy)
  • Znajomość języka oraz doświadczenie NIE JEST WYMAGANE!

OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę na pełen etat (praca na okres od maja/czerwca do marca) z gwarantowaną ilością godzin (pełen etat), dodatki za nocki, możliwość nadgodzin w weekendy!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki
  • Urlop wypoczynkowy - pełny wymiar
  • Pomoc polskiego Koordynatora projektu na miejscu
  • W pełni wyposażone mieszkania z Internetem (każda para/ grupa mieszka razem, niezależnie)
  • Możliwość uzyskania zwrotu podatku (nawet do 1000-1.500 EUR)

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

114 123
20 838