Pomocnik Montera/ Ślusarza konstrukcji stalowych
  • Zgierz
Zgierz, Zgierz, Łódzkie, Polska
GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o.
15. 5. 2024

Wyróżnikiem rynkowym GOLDBECK jest budowanie przy wykorzystaniu systemowych elementów budowlanych, które wdrożyliśmy perfekcyjnie. Koncepcja, budowa i wsparcie w późniejszej eksploatacji hal, budynków biurowych i parkingów stanowią nasze kluczowe kompetencje. Dzięki nim nasi klienci otrzymują gotowe rozwiązania „pod klucz” z jednej ręki.
GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o. jest zakładem produkcyjnym konstrukcji stalowych, wytwarzamy elementy stalowe na potrzeby grupy GOLDBECK.
Stanowisko: Pomocnik Montera/ Ślusarza konstrukcji stalowych.
Miejsce pracy (Praca stacjonarna)
GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o., Lućmierz ul. Przemysłowa 3, 95-100 Zgierz
Wymagania:
-wykształcenie minimum zawodowe,
-min. roczne doświadczenie w pracy ślusarza / spawacza konstrukcji stalowych,
-znajomość rysunku technicznego,
-znajomość obsługi elektronarzędzi,
-umiejętność pracy w zespole, samodzielność,
-wysokie poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie.
Zakres zadań:
-pomoc przy montażu stalowych konstrukcji spawanych, w oparciu o dokumentację konstrukcyjno-technologiczną,
-wykonywanie spoin szczepnych podczas montażu,
-obsługa urządzeń dźwigowych z poziomu roboczego,
-podstawowe prace ślusarskie.
Dodatkowym atutem będzie:
-znajomość obsługi spawarki,
-uprawnienia do spawania metodą MIG/MAG,
-uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego.
Oferujemy: -
-pracę zmianową na umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą,
-dodatek pieniężny na dojazdy,
-prywatną opiekę medyczną,
 -kartę MyBenefit, MultiSport,
-dofinansowanie do żłobka/ przedszkola dziecka,
-możliwość korzystania z firmowej kantyny i dofinansowanych posiłków,
-dofinansowanie do "wczasów pod gruszą",
-premię z zysku firmy,
-paczki świąteczne dla Pracowników i ich dzieci,
-świetne warunki pracy (nowy Zakład),
-uprawnienia niezbędne na stanowisku pracy,
-szkolenia, podnoszące kwalifikacje zawodowe,
- możliwość przyuczenia do pracy na stanowisku.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Zgierz
  • Monter Zgierz
  • Ślusarz Zgierz
  • Zgierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851