Pomocnik montera rusztowań przemysłowych
  • Bolesławiec
pomocnik montera rusztowań przemysłowych
Bolesławiec, Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
23. 5. 2024

Cześć! Mam na imię Iza. Chcesz pracować za granicą, ale masz obawę, że musisz mieć doświadczenie lub znać język obcy? Przy tej ofercie nie musisz. Pracujesz w polskojęzycznym zespole i nauczysz się pracy od postaw. Zadzwoń do mnie lub przyjdź do naszego biura w Bolesławcu - porozmawiajmy o szczegółach.

W ramach udziału w procesie proszę złóż aplikację, nie wymagam CV, ale w ten sposób wyrazisz zgodę na udział w rekrutacji.

Start nawet od najbliższego poniedziałku! Niemcy 1700-2000 euro "na rękę" Mieszkanie i samochód służbowy - zorganizowany.

Widzimy się czy słyszymy? Wybieraj :)

Oczekujemy

  • gotowość do pracy na wysokości
  • sprawności fizycznej
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wypłata w eurozgodnie z umową na Twoje konto
  • składniki wynagrodzenia plus dodatki i benefity poznasz w trakcie naszej rozmowy
  • polską umowę o pracę
  • rotację głównie 4 na 1 (4 tygodnie pracy i 1 tydzień wolnego)
  • mieszkanie i samochód służbowy
  • bezpłatnysprzęt i ubiór roboczy
  • opieka polskojęzycznych koordynatorów na miejscu

Zadania

  • praca w zespołach 3 osobowych
  • montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych
  • praca w całości do przyuczenia

  • Praca Bolesławiec
  • Monter Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509