Pomocnik montera rusztowań/ Monter rusztowań
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Cube - Techniki Rusztowaniowe Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS
OBOWIĄZKI:
Prace związane z montażem i demontażem rusztowań oraz pracami magazynowymi przy rusztowaniach. ​​​​​​​​​​​​​​
WYMAGANIA:
Dyspozycyjność oraz chęci do pracy
Sprawność fizyczna i psychiczna
Prawo jazdy kat.B - mile widzane
OFERUJEMY :
Umowę o pracę na pełny etat
Terminowe wynagrodzenia
Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od posiadanych kwalifikacji
Zapewniamy pełne wyposażenie - odzież i obuwie robocze, sprzęt Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Klauzula RODO
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem

  • Praca Gdańsk
  • Monter gdański
  • Monter Starogard Gdański
  • Monter Nowy Dwór Gdański
  • Monter Pruszcz Gdański
  • Monter Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678