Pomocnik montera ogniw i baterii
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • wypełnianie raportów,
  • pakowanie elementów,
  • wizualna kontrola jakości wyprodukowanego elementu.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 4B (po 8 godzin, również w weekendy),
  • sprawność fizyczna,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.
  • umiejętność posługiwania się prostymi narzędziami pomiarowymi np. suwmiarka,
  • doświadczenie w pracy na produkcji.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - średnio na start 7.200 zł brutto,
  • gwarantowaną podwyżkę po 3 miesiącach,
  • umowę o pracę tymczasową (zgodna z kodeksem pracy, płatne L4 oraz dni wolne),
  • pracę w niedziele płatną 100%,
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę po okresie próbnym,
  • dodatek żywnościowy 10 zł za każdy przepracowany dzień,
  • dodatek za wielozmianowość 0,91 zł brutto za każdą wypracowaną godzinę,
  • dodatek za II zmianę 1,28 zł brutto za każdą wypracowaną godzinę na II zmianie,
  • premię efektywnościową,
  • premię uznaniową,
  • możliwość dołączenia do programu multisport,
  • szkolenia stanowiskowe.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Monter Bielsko-Biała
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584