Pomocnik - Monter układów klimatyzacji i wentylacji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
G3 SERVICE s.c.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pomoc przy montażu instalacji i urządzeń klimatyzacji, wentylacji

  • Serwis urządzeń klimatyzacji, wentylacji

WYMAGANIA:
  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zaangażowanie oraz punktualność

  • Prawo jazdy kat.B

  • Kultura osobista

  • Podstawowa znajomość obsługi elektronarzędzi

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę/samozatrudnienie

  • Rozwój oraz szkolenia

  • Pracę w miłym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Monter Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963