Pomocnik maszynisty maszyny klejącej / pracownik prac ręcznych
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
11. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Sortowanie-oddzielenie wadliwych opakowań od opakowań dobrych, na podstawie wypisanych niezgodności , dołączonych wzorów lub wzornika jakościowego
  • Dokładne wypisanie raportu kontrolnego po każdym powierzonym zadaniu
  • Tworzenie w systemie etykiet dla wyboru gotowego
  • Oczyszczanie, przekładanie, pakowanie zleceń zgodnie ze specyfikacją zlecenia
  • Obsługa wózka elekrycznego

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych - UDT lub gotowość do ich pozyskania w okresie próbnym
  • Dostosowanie się do zasad BHP,BRC oraz wymagań klientów w zakresie przebywania w obszarze produkcji
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność , umiejętność pracy w grupie
  • Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym, lub opcjonalnie w systemie 2-zmianowym
  • Uprawnienia dozoru technicznego (UDT)

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracy
  • Stawkę godzinową 30,50 zł/brutto
  • Atrakcyjnie premie
  • Wsparcie mentora podczas okresu próbnego
  • Jasną siatkę szkoleń i możliwość awansu

  • Praca Bydgoszcz
  • Maszynista Bydgoszcz
  • Maszynista sceny Bydgoszcz
  • Operator maszyn Bydgoszcz
  • Operator maszyn budowlanych Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690