Pomocnik malarza proszkowego
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pomocnik malarza proszkowego

Zakres obowiązków

zabezpieczenie powierzchni przed malowaniem,przygotowanie detali do malowania proszkowego,pomalowanie proszkowe elementów metalowych,pomalowanie proszkowe elementów metalowych.

Wymagania

mile widziane doświadczenie na danym stanowisku,gotowość do pracy 2 zmianowej,odpowiedzialność i sumienność.

Oferujemy

umowę o pracę tymczasową,pracę w Parku Przemysłowym,możliwość przejęcia przez Klienta po okresie próbnym,wynagrodzenie 4300 zł brutto miesięcznie.

  • Praca Bydgoszcz
  • Malarz Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690