Pomocnik Lakiernika Wózków Widłowych
  • Jaktorów
Jaktorów, Jaktorów, mazowieckie, Polska
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
26. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie napraw blacharsko-lakierniczych i lakierniczych wózków widłowych
  • Lakierowanie wózków widłowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Punktualność
  • Dokładność w realizacji powierzonych zadań
  • Samodzielność, samodyscyplina
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Doświadczenie zawodowe
  • Uprawnienia operatorskie UDT na obsługę wózków widłowych

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię kwartalną
  • Umowę o pracę
  • Profesjonalne wdrożenie – szkolenie ogólnofirmowe oraz stanowiskowe (w tym szkolenie techniczne)
  • Możliwość uzyskania uprawnień: operatorskich i konserwatorskich na wózki widłowe; elektrycznych, gazowych
  • Dedykowane, stałe miejsce pracy w Warsztacie: czyste, ze światłem dziennym i zorganizowanym w ramach 5S oraz odzież ochronną
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną (pakiet Medicover oraz duża sieć placówek medycznych współpracujących w całej Polsce)
  • Multikafeterię MyBenefit (w tym kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta lunchowa Edenred
  • Kompleksowy program wellbeingowy: platforma Wellbee
  • Premia za staż pracy
  • Porady prawne
  • Dofinansowanie urlopu (wczasy pod gruszą)
  • Dofinasowanie studiów podyplomowych lub MBA
  • Piłkarską drużynę firmową – piłka nożna i drużyna siatkarska
  • Możliwość dołączenia do firmowej grupy aktywnych biegaczy oraz rowerzystów
  • Bezpłatny parking

  • Praca Jaktorów
  • Lakiernik Jaktorów
  • Jaktorów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941