Pomocnik lakiernika samochodowego
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
HR SIGMA
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Przygotowanie pojazdów i elementów do lakierowania: W tej roli będziesz odpowiedzialny za wstępne przygotowanie pojazdów oraz ich poszczególnych elementów do procesu lakierowania. Twoje zadania będą obejmować oklejanie, matowienie oraz szlifowanie powierzchni.
  • Montaż elementów po malowaniu: Po zakończeniu procesu lakierowania, Twoim zadaniem będzie montaż i dopasowanie pomalowanych elementów do pojazdu, co wymaga precyzji i dbałości o szczegóły.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej: Praca jako pomocnik lakiernika wymaga sprawności fizycznej, zdolności do wykonywania powtarzalnych czynności oraz umiejętności pracy w pozycji stojącej przez dłuższy czas.

  • Umiejętność pracy zespołowej: W naszym warsztacie kładziemy duży nacisk na współpracę. Poszukujemy osoby, która potrafi efektywnie pracować w zespole, wspierając kolegów w realizacji wspólnych celów.

  • Podstawowa wiedza z zakresu lakiernictwa: Choć nie jest to wymagane, mile widziana jest podstawowa znajomość technik lakierniczych oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Sumienność i dokładność: W tej pracy kluczowa jest precyzja i dbałość o detale, dlatego poszukujemy osoby, która cechuje się odpowiedzialnością oraz starannością w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę: Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, co zapewnia Ci pełne świadczenia pracownicze oraz bezpieczeństwo zatrudnienia.

  • Praca w wyposażonym warsztacie: Będziesz pracować w nowoczesnym i dobrze wyposażonym warsztacie, co umożliwi Ci komfortową i efektywną pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego: W naszym zespole będziesz mieć okazję do nauki i zdobywania nowych umiejętności w zakresie lakiernictwa, co może być krokiem do awansu na wyższe stanowiska.

  • Przyjazną atmosferę pracy: Dbamy o to, aby nasze miejsce pracy charakteryzowało się dobrą atmosferą oraz wzajemnym wsparciem między pracownikami.

Zapraszamy do składania aplikacji!

Jak aplikować?

Jeśli jesteś gotów podjąć to wyjątkowe wyzwanie, wyślij swoje CV.

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Bielsko-Biała
  • Lakiernik Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536