Pomocnik lakiernika proszkowego
  • Wieszowa
śląskie, Wieszowa, śląskie, Polska
Centrum Lakierowania Proszkowego ECOLAK Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Centrum Lakierowania Proszkowego ECOLAK Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej. Poszukujemy pracowników do lakierni w Wieszowie na stanowisko:

Zadania:

  • przygotowanie powierzchni przed malowaniem proszkowym.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • uczciwość, odpowiedzialność, rzetelność,
  • mile widziana znajomość branży, lakierowania proszkowego,
  • nastawienie na wyniki,
  • otwartość na zmiany i chęć doskonalenia się.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę dla czołowej firmy w segmencie rynku,
  • bardzo dobre warunki wynagrodzenia, zależne od wyników,
  • możliwość rozwoju w ramach ścieżki szkoleń,
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • szkolenia techniczne i produktowe.
  • szkolimy również i przygotowujemy do zawodu pomocnika lakiernika.

  • Praca śląskie
  • Lakiernik Siemianowice Śląskie
  • Lakiernik Piekary Śląskie
  • Lakiernik Ząbkowice Śląskie
  • Lakiernik Oborniki Śląskie
  • Lakiernik Stronie Śląskie
  • Lakiernik Miasteczko Śląskie
  • Lakiernik śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055