Pomocnik lakiernika oraz operatora CNC
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Cryptocurrency Software Solutions Adam Gramowski
26. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Shitcoins.club - lider w branży kryptowalutowej, posiadający ponad 260 bitomatów na terenie całego świata, poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przygotowywanie elementów stalowych do lakierowania m.in. odtłuszczanie, szlifowanie, matowanie,
  • lakierowanie elementów stalowych, drewnianych, MDF,
  • obsługa pistoletu lakierniczego HVLP,
  • obsługa programu VCare Pro,
  • obsługa centrum obróbczego SERON Standard 1325 :,
  • pomoc przy wycinaniu elementów ze sklejki, MDF, pleksi, corianu oraz pcv,
  • obsługa elektronarzędzi,
  • pomoc przy robieniu banerów reklamowych,
  • pomoc przy wycinaniu elementów do literki LED, gięciu taśm aluminiowych, klejeniu i lutowaniu taśm LED.

Wymagania
  • zmysł techniczny,
  • zdolności manualne,
  • prawo jazdy (kat. B).

Mile widziane:

  • znajomość i obsługa narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi m.in. szlifierki, szlifierki kątowej, piły ukosowej, frezarki górnowrzecionowej oraz lutownicy.

Oferujemy
  • pełne przeszkolenie - chętnie wszystkiego Cię nauczymy!
  • wynagrodzenie początkowe 25 zł netto za godzinę w okresie szkolenia,
  • stabilność współpracy,
  • pracę w młodym zespole.

  • Praca Bydgoszcz
  • Lakiernik Bydgoszcz
  • Operator Bydgoszcz
  • Operator koparki Bydgoszcz
  • Operator maszyn Bydgoszcz
  • Operator wózków widłowych Bydgoszcz
  • Operator maszyn budowlanych Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536