Pomocnik Korektora Racic u Krów Mlecznych
  • Piątnica
Piątnica, Piątnica, Podlaskie, Polska
Agro-Test Marek Galiczak
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

OGŁOSZENIE O PRACĘ
Stanowisko: Pomocnik Korektora Racic u Krów Mlecznych
Lokalizacja: Praca w delegacji
Opis stanowiska: Poszukujemy energicznej i chętnej do nauki osoby na stanowisko pomocnika korektora racic u krów mlecznych. Praca polega na asystowaniu w zabiegach pielęgnacyjnych racic, utrzymywaniu porządku w miejscu pracy oraz wykonywaniu innych zleconych zadań.
Wymagania:
Brak wymagań dotyczących doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!
Chęć do pracy w delegacji
Zaangażowanie i odpowiedzialność
Gotowość do pracy fizycznej
Oferujemy:
Wynagrodzenie w przedziale 6000-8000 zł brutto
Diety oraz noclegi na nasz koszt
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
Przyjazną atmosferę pracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres email: @ lub kontakt telefoniczny pod numerem: 602-653-500
Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się z nami!

  • Praca Piątnica
  • Piątnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509