Pomocnik kierownika sklepu
  • Siemiatycze, ul. 11-go Listopada 184
podlaskie, Siemiatycze, ul. 11-go Listopada 184, podlaskie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje główne zadania:

  • Wspieranie Kierownika Sklepu w monitorowaniu standardów i realizacji planów sprzedażowych.
  • Zarządzanie zamówieniami i dbanie o odpowiednie zatowarowanie.
  • Współpraca w zakresie zadań administracyjno-biurowych oraz bezpośrednia obsługa klientów.

Oczekujemy od Ciebie:

  •  Doświadczenie w handlu, preferowane w branży budowlanej/dom i ogród.
  • Motywacja i zaangażowanie w pracy.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.
  • Otwartość na szkolenia wstępne.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę z terminowym wynagrodzeniem.
  • Atrakcyjne warunki pracy oraz system premiowy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach stabilnie rozwijającej się firmy.

  • Praca podlaskie
  • Kierownik podlaskie
  • podlaskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584