POMOCNIK HYDRAULIKA
  • Dobrzyca
Dobrzyca, 63-330 Dobrzyca, powiat: pleszewski, woj: wielkopolskie
DEWAX Sp. z o.o.
11. 3. 2024
od 5 000 do 6 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie mile widziane, może być osoba do przyuczenia, mile widziane prawo jazdy kat. B, j. polski komunikatywny
Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem pracy
oferta skierowana również dla obywateli Ukrainy
okres próbny do 3 m-cy z możliwością dalszej współpracy
praca cała Polska, delegacje
pracodawca zapewnia zakwaterowanie, dojazdy i wyżywienie

Inne wymagania
mile widziane doświadczenie, może być osoba do przyuczenia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca Dobrzyca
  • Hydraulik Dobrzyca
  • Dobrzyca - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523