Pomocnik hotelowy - praca w Danii, okolice Kopenhagi
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
QuickStaff
18. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Numer oferty: I-163
Start pracy: 15 sierpień
Koniec pracy: koniec października
Ilość wakatów: 2
Oczekujemy
Język angielski w stopniu komunikatywnym,
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
Dyspozycyjność w podanym terminie,
Chęci do podjęcia się różnych zadań oraz zaangażowania.
Oferujemy
Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 7600 PLN
Pomoc w organizacji mieszkania w miejsc u pracy lub w bliskiej odległości od pracy,
Pomoc administracyjną w Danii,
Posiłek w miejscu pracy,
Spokojną pracę w środowisku hotelowym.
Zakres obowiązków
przygotowanie sal konferencyjnych i bankietowych,
prace porządkowe po bankietach,
pomoc w restauracji hotelowej lub kuchni,
drobne prace techniczne i w ogrodzie.

  • Praca Poznań
  • Obsługa hotelowa Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544