Pomocnik fizyczny - magazyn & produkcja
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Proste i powtarzalne prace pomocnicze na magazynie lub hali produkcyjnej
  • Czynności nie wymagające dłuższego przyuczenia oraz znajomości języka
  • Pakowanie i układanie towaru
  • Kontrola jakości
  • Inne nieskomplikowane prace pomocnicze

WYMAGANIA:
  • Znajomość języka niem. oraz doświadczenie NIE SĄ WYMAGANE (!) - stała pomoc polskich koordynatorów oraz kierowników (zarówno w sprawach formalnych jak i organizacyjnych i podczas szkolenia)
  • Oferta kierowana do osób indywidualnych (mobilnych!)
  • Gotowość do pracy w systemie 2- / 3- lub 4-zmianowym
  • Punktualność

OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę na pełen etat z gwarantowaną ilością godzin (!)
  • Atrakcyjne wynagrodzenia zgodnie z niemieckim prawem pracy i płacy oraz niemieckimi układami branżowymi
  • Dodatki za pracę w godz. nadliczbowych, nocnych, niedzielnych oraz święta
  • Premie wakacyjne i świąteczne
  • Premia frekwencyjna oraz szereg dodatkowych premii wydajnościowych
  • Dni świąteczne wolne od pracy w pełni wynagradzane zgodnie ze stawką godzinową
  • Wszelkie dodatki oraz nadgodziny rozliczane są na bieżąco - nie stosujemy tzw. konta czasu pracy (niem. "Arbeitszeitkonto") !
  • Pomoc polskojęzycznego koordynatora projektu
  • Zapewnione zakwaterowanie (max. 2 os./pokój) w pełni wyposażone w pobliżu miejsca pracy. Każda para / grupa mieszka i pracuje razem na tej samej zmianie (!)

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

114 123
20 838