Pomocnik Elektryka
  • Brodnica
Brodnica, Brodnica, Kujawsko-pomorskie, Polska
AVTCONTROL
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
• pomoc w układaniu okablowania oraz tras kablowych
• drobne prace budowlane
Nasze wymagania
• podstawowa wiedza elektryczna
• prawo jazdy kat B ( mile widziane);
• umiejętność posługiwania się elektronarzędziami;
• zdolności manualne, dokładność, staranność;
• brak przeciwwskazań do pracy na wysokości;
• gotowość do 2-3 dniowych wyjazdów służbowych;
• zaangażowanie w wykonywaną pracę;
• umiejętność pracy w zespole;
To oferujemy
• możliwość przyuczenia oraz dalszego rozwoju zawodowego,
• zatrudnienie na postawie umowy o pracę; • niezbędne narzędzia do pracy;
• nocleg oraz wyżywienie podczas wyjazdów służbowych
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
O nas
Firma zajmuje się wykonywaniem instalacji elektrycznej do stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Praca związana jest z 2-3 dniowymi wyjazdami na terenie Polski. Gwarantujemy nocleg oraz wyżywienie podczas wyjazdów. Pracujemy od pon do pt
( najczęściej 4 dni w tygodniu). Przejazdy liczone są jako pełnopłatne godziny pracy.

  • Praca Brodnica
  • Elektryk Brodnica
  • Brodnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521