POMOCNIK ELEKTROMECHANIKA
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
MOTO-TRUCK sp. z o.o.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/2373

Obowiązki:

według potrzeb

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Pomoc przy montaż elementów elektrycznych pojazdów, produkcja wiązadeł elektrycznych, sprawdzanie poprawności funkcjonowania urządzeń.Obsługa aparatury kontrolno - pomiarowej. Mile widziane uprawnienia SEP do 1KV.

Miejsce pracy: Ściegiennego 270 , 25-116 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - Kontakt telefoniczny pod numerem : 882 435 804 lube-mail: , Godziny : 8.00-14.00

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 26/09/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na okres próbny Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Branża / kategoria: Praca Elektronika / Telekomunikacja

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Kielce
  • Elektromechanik Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392