Pomocnik Drukarza
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Drukarnia Color-Print sp.j
30. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
- Praca przy maszynach KBA 105, KBA 145,
- Układanie papieru przed drukiem,
- Wjazd i wyjazd paletami,
- Wymiana płyt w maszynie oraz ich mycie,
- Dbanie o czystość maszyny i miejsca pracy
Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe lub średnie, techniczne poligrafia,
- Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku pomocnika drukarza
- Umiejętność pracy w zespole
- Dokładność, odpowiedzialność, uczciwość i zaangażowanie,
- Dyspozycyjność
- Możliwość przyuczenia
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się drukarni w oparciu o
umowę o pracę,
- Atrakcyjne i stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie zawsze na czas
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Nowoczesna hala produkcyjna,
- Parking rowerowy i samochodowy dla pracowników,
- Praca w systemie 2 zmianowym,

  • Praca Bydgoszcz
  • Drukarz Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648