Pomocnik do rozładunków
  • Rzeszów
pomocnik do rozładunków
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
22. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz pracy na 3-4 tygodnie ? Aplikuj!

Dla naszego Klienta poszukujemy pomocników budowlanych do rozładunku płyt betonowych.

Miejsce wykonywania pracy: Jasionka k. Rzeszowa

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 12h
  • nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • wynagrodzenie 28,10 zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku godzinach 7-19
  • bezpieczny i szybki proces rekrutacji oraz dopełnienie formalności

Zadania

  • pomoc w rozładunku płyt betonowych (nie rozładowujemy płyt ręcznie)
  • zakładanie haków na płyty betonowe
  • czynności pomocnicze

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748