Pomocnik/ca operatora - Niedźwiedź k/ Słomnik
  • Niedźwiedź
pomocnik/ca operatora - Niedźwiedź k/ Słomnik
Niedźwiedź, Niedźwiedź, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 5. 2024

Jesteś gotowy/a do pracy w systemie 4-brygadowym i posiadasz książeczkę sanepid?

Posiadasz doświadczenie w pracy przy produkcji lub przy maszynach?

Świetnie się składa! Mamy dla Ciebie pracę!

Aktualnie dla Naszego Klienta, firmy produkującej orzeszki na terenie Niedźwiedzia k/ Słomnik poszukujemy pracowników na stanowisko pomocnika/cy operatora linii produkcyjnej.

Oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn
  • wykształcenia min. zawodowe (preferowane techniczne)
  • książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • chęci do pracy
  • elastyczności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS, zwolnienie lekarskie, urlop)
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 5300 zł brutto plus premie (frekwencyjna i za wyniki)
  • pracę w systemie 4-brygadowym
  • nowoczesne i przyjazne miejsce pracy

Zadania

  • obsługa produkcji
  • wsparcie operatora maszyn
  • prace porządkowe

  • Praca Niedźwiedź
  • Operator Niedźwiedź
  • Operator maszyn Niedźwiedź
  • Niedźwiedź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055