POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY
  • Słupsk
Słupsk, Portowa lub miejsce zgodne z aktualnym zleceniem firmy 18D, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT ENERGETYCZNYCH "ARINSTAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4. 10. 2024
od 4 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Oferta skierowana do osób posiadających doświadczenie w branży elektroenergetycznej lub telekomunikacyjnej.
Zakres obowiązków:
- załadowanie/wyładowanie/noszenie sprzętu, narzędzi i materiałów budowlanych,
- prace pomocnicze przy układaniu kabli elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych,
- prace pomocnicze przy odtworzeniu nawierzchni,
- kopanie/wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych,
- usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji,
- prace pomocnicze przy instalowaniu oświetlenia, oznakowania i barier drogowych (zabezpieczenie terenu przed pracami),
- prace porządkowe na budowie.
Godz. pracy 7-15.

Inne wymagania
[Umiejętność 1 : zdyscyplinowanie
[Inne : Dodatkowy atut:
- prawo jazdy kat. B

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze branżowe

  • Praca Słupsk
  • Deweloper budowlany Słupsk
  • Rzeczoznawca budowlany Słupsk
  • Robotnik Słupsk
  • Robotnik słupski
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648