Pomoc w laboratorium roślinnym - bez znajomości j. niem.
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca w laboratorium przy produkcji sadzonek orchidei (operowanie pęsetami i skalpelami)
  • Obsługa maszyny pakującej sadzonki storczyków w folię (praca stojąca)
  • Metkowanie oraz pakowanie sadzonek do skrzynek
  • Kontrola jakości
  • Inne prace pomocnicze

WYMAGANIA:
  • Mile widziane kobiety
  • Doświadczenie oraz znajomość języka nie jest wymagana
  • Gotowość do pracy zmianowej + możliwość dodatkowej pracy w sobotę
  • Samochód do dyspozycji na wyjazd niewymagany, ale stanowi duży atut honorowany premią!! (Własny środek transportu w celach dojazdu z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy, ok. 10-20 km)

OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę na pełny etat - gwarantowana ilość godzin (wszystkie godziny i dodatki rozliczane są na bieżąco, Agencja nie stosuje tzw. Arbeitszeitkonto!)
  • Prognozowane średnie zarobki netto (na rękę) na miesiąc to: 1.400 - 1.700 EUR (już z uwzględnieniem kosztów zakwaterowania (tj. 200 EUR/os);
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (w pełni umeblowane i wyposażone, z Internetem)
  • Praca w systemie 1-zmianowym: zmiana poranna lub popołudniowo-nocna.
  • Dni świąteczne w pełni płatne
  • Premie wakacyjne oraz świąteczne
  • Stała opieka dwujęzycznego Managera projektu;

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

115 225
21 045