POMOC W DZIALE KSIĘGOWOŚCI
  • Wodzisław Śląski, wodzisławski, śląskie
Wodzisław Śląski
14. 7. 2024

 Biuro Rachunkowe AP Graczyk Sp. komandytowa, to obecna na rynku firma świadcząca usługi w zakresie szeroko rozumianego prawa i wsparcia podatkowego dla wielu przedsiębiorstw z różnych branży. Działamy nieprzerwanie od 1990 roku stale się rozwijając. Naszą siłę stanowi zespół doświadczonych specjalistów, którzy są z nami od lat. W swojej dziedzinie jesteśmy absolutnym ekspertem. Aktualnie poszukujemy kandydata/kandydatki do pracy biurowej na terenie Wodzisławia Śląskiego na stanowisko Pomoc w Dziale Księgowości

OBOWIĄZKI :

- wprowadzanie dokumentów

- przeliczanie kwot w obcych walutach

- wstępna kwalifikacja operacji gospodarczej

- powiązanie faktur oraz zapłat (rozrachunki)

WYMAGANIA :

- umiejętność pracy z dokumentami księgowymi

- sprawność manualna przy wprowadzaniu danych

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

BENEFITY :

- umowa o pracę

- pakiet prywatnej opieki medycznej

- dodatki motywacyjne

- możliwości dalszego rozwoju

- kursy i szkolenia

- miejsce na parkingu

- wsparcie zespołu z dużym doświadczeniem

KONTAKT :

rekrutacja@graczyk.com.pl

  • Praca Wodzisław Śląski
  • Pomoc kuchenna Wodzisław Śląski
  • Wodzisław Śląski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584