Pomoc terapeutyczna, praca z dziećmi, pedagog, terapeuta
  • Racibórz
Racibórz, Racibórz, Śląskie, Polska
Radość SŁuchu
30. 8. 2024

Jeśli lubisz pomagać innym, kochasz pracę z dziećmi, jesteś zaangażowanym, pełnym empatii człowiekiem i szukasz dorywczej pracy– zapraszamy Cię do pracy w naszym gabinecie na stanowisku pomocy terapeutycznej.
Obowiązki:
- pomoc w prowadzeniu terapii
- obsługa podstawowych sprzętów ( laptop)
- komunikacja z klientem (bezpośrednio oraz poprzez media społecznościowe)
- prowadzenie dokumentacji
- kreowanie wizerunku i rozwoju gabinetu
Wymagania na stanowisku:
- student lub absolwent kierunków pedagogika, pedagogika specjalna, edukacja wczesnoszkolna i pokrewne przygotowujące do pracy z dziećmi
- sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy
-zaangażowanie w pracy
-komunikatywność i otwartość na potrzeby podopiecznych
- znajomość obsługi komputera
Oferujemy:
-pracę 2-3 dni w tygodniu w godzinach popołudniowo-wieczornych (od 15
-wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji
-możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia specjalistyczne, kursy)
-pracę w stabilnej firmie.
Jesteśmy nastawieni na długotrwała współpracę.
Status studenta mile widziany.
Zgłoszenia wraz z CV prosimy przesyłać na adres email: @@
Skontaktujemy się z wybranymi osobami
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o przesłanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji firmy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

  • Praca Racibórz
  • Pomoc kuchenna Racibórz
  • Racibórz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584