Pomoc przy aranżacji sklepu - pracownik fizyczny
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Jesteś osobą dyspozycyjną do końca czerwca?
Świetnie!
Poszukujemy osób do pomocy przy rozłożeniu towaru i aranżacji w salonie meblowym (Gdańsk - Matarnia Park Handlowy)
Oferta pracy z możliwością kontynuacji zatrudnienia.
oferujemy
- umowę o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatny urlop), z możliwością kontynuowania współpracy
- 28,00 zł brutto/h
- pracę w miłej atmosferze
zadania
- pomoc w aranżacji sklepu
- tworzenie i rozmieszczanie "cenówek"
- porządkowanie na magazynie
oczekujemy
- dyspozycyjności do końca czerwca 2024r, po 8 godzin dziennie (praca w godz. 9-17)
- umiejętności obsługi komputera
- chęci do pracy fizycznej podczas rozkładania towaru w salonie
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Pruszcz Gdański
  • Pracownik fizyczny Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik fizyczny Starogard Gdański
  • Pracownik fizyczny gdański
  • Pomoc domowa Gdańsk
  • Pomoc dentystyczna Gdańsk
  • Pomoc kuchenna Gdańsk
  • Pomoc kuchenna Pruszcz Gdański
  • Pomoc kuchenna Nowy Dwór Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293