Pomoc Opiekuna w Żłobku
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Edupulse Sp. z o.o.
1. 6. 2024

Dyrekcja Niepublicznego Żłobka " Konsek Świata" w Katowicach, zatrudni:
- Pomoc Opiekuna w żłobku
Lokalizacja: Katowice , ul. Braci Mniejszych 4
Zakres obowiązków:
-  praca porządkowe
- dbałość o czystość we wszystkich pomieszczeniach w placówce
- wydawanie posiłków i pomaganie dzieciom w spożywaniu posiłków
- pomaganie dzieciom w czynnościach higienicznych
- opiekowanie się dziećmi podczas zabaw, spacerów i wycieczek
Oczekiwania:
- wykształcenie min. średnie
- zaangażowanie i umiejętność wykonywania powierzonych czynności
Oferujemy:
- wynagrodzenie odpowiadające Twoim kompetencjom
- elastyczne godziny pracy między 6:30 a 18:30
- ciągły feedback - zawsze wiesz, czy idziesz w dobrym kierunku
- praca u boku doświadczonych specjalistów i optymistycznych osób, które zawsze są otwarte do wsparcia
- realny wpływ na rozwój firmy oraz dużą swobodę działania (każdy w firmie jest wysłuchany i chcemy żeby czuł się bezpiecznie oraz wykorzystywał swoją kreatywność
Czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie? Wyślij swoje zgłoszenie i pozwól nam się poznać.
"Zgadzam się na przetwarzanie przez Edupulse Sp. z.o.o moich danych osobowych dla potrzeb niniejszej rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko pracy. Zgoda obejmuje dane zawarte w moim CV, a także w innych załączonych dokumentach aplikacyjnych."

  • Praca Katowice
  • Opiekun Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Pomoc dentystyczna Katowice
  • Pomoc domowa Katowice
  • Pomoc kuchenna Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055