Pomoc nauczyciela w przedszkolu terapeutycznym
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Centrum Terapii Promitis
6. 5. 2024

PROMITIS to wielospecjalistyczny zespół poradni psychologiczno-pedagogicznych, punktów przedszkolnych oraz szkoła podstawowa dla dzieci z autyzmem. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pomocy nauczyciela w Niepublicznym Terapeutycznym Punkcie Przedszkolnym PROMITIS przy ul. Sanockiej 1 w Krakowie

Obowiązki

  • pomoc w prowadzeniu zajęć edukacyjno-terapeutycznych
  • pomoc w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej
  • współpraca z rodzicami
  • obowiązki opiekuńczo-wychowawcze

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów z zakresu pedagogiki lub psychologii
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności organizacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o kodeks pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się placówce terapeutyczno-edukacyjnej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • jasny system wynagrodzeń

  • Praca Kraków
  • Nauczyciel Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Nauczyciel akademicki Kraków
  • Pomoc domowa Kraków
  • Pomoc dentystyczna Kraków
  • Pomoc kuchenna Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293