Pomoc nauczyciela szkoła terapeutyczna
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Szkoła Terapeutyczna Zuzia w Rzeszowie
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Pomoc Nauczyciela w Szkole Terapeutycznej
Szkoła Terapeutyczna ZUZIA w Rzeszowie poszukuje osoby na stanowisko Pomoc Nauczyciela. Jesteśmy placówką specjalizującą się w edukacji dzieci z różnymi trudnościami rozwojowymi, w tym z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, zaburzeniami emocjonalnymi i trudnościami w nauce.
Naszym celem jest zapewnienie uczniom indywidualnego podejścia oraz wsparcia w codziennych wyzwaniach edukacyjnych i terapeutycznych.
Zakres obowiązków:
• Współpraca z nauczycielem prowadzącym w codziennych zajęciach edukacyjnych i terapeutycznych.
• Wsparcie uczniów w wykonywaniu zadań, nauce oraz rozwoju umiejętności społecznych.
• Opieka nad dziećmi podczas przerw, wyjść i innych aktywności poza klasą.
• Wsparcie uczniów w adaptacji do grupy oraz w codziennym funkcjonowaniu w szkole.
Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie, mile widziane pedagogiczne lub pokrewne.
• Doświadczenie w pracy z dziećmi, szczególnie z trudnościami rozwojowymi, będzie atutem.
• Empatia, cierpliwość oraz umiejętność pracy w zespole.
• Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę z dziećmi wymagającymi wsparcia.
• Mile widziane ukończone kursy lub szkolenia z zakresu pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
• Pracę w zgranym, wspierającym zespole specjalistów.
• Satysfakcję z pracy na rzecz dzieci wymagających szczególnej opieki.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.
Zapraszamy do współpracy!

  • Praca Rzeszów
  • Dyrektor szkoły Rzeszów
  • Nauczyciel Rzeszów
  • Pomoc kuchenna Rzeszów
  • Pomoc dentystyczna Rzeszów
  • Pomoc domowa Rzeszów
  • Nauczyciel akademicki Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183