Pomoc kuchenna w przedszkolu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Little Academy Przedszkole Dwujęzyczne
9. 5. 2024

Kameralne przedszkole w warszawskim Wilanowie (ul. Sarmacka) zatrudni osobę na stanowisku pomocy kuchennej.
Obowiązki:
- przygotowywanie posiłków,
- podawanie posiłków do sal dzieci,
- sprzątanie naczyń,
- dbanie o bieżący porządek w przedszkolu i w kuchni.
Wymagania:
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- punktualność, sumienność i obowiązkowość,
- umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
- pracę w oparciu o umowę o pracę od 20.05.2024 (z możliwym wcześniejszym rozpoczęciem celem poznania środowiska),
- wynagrodzenie – 4300 brutto/msc.,
- pracę w godz. 7:45-15:45,
- pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania przez portal Lento.

  • Praca Warszawa
  • Pomoc kuchenna Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pomoc domowa Warszawa
  • Pomoc dentystyczna Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246