Pomoc Kuchenna Robakowo k/ Poznania
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
25. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dussmann Polska Sp. z o.o., międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu Facility Management, do swojego Zespołu poszukuje

 Pomocy kuchennej w Robakowie k/ Poznania

Wystarczy jeśli zostawisz nam do siebie kontakt poprzez formularz aplikacyjny

Oferujemy:

 - Uczciwe wynagrodzenie na początek na zlecenie, umowa o pracę po okresie próbnym (4700/mc).

- Bezpłatny transport do placówki

- Pracę od poniedziałku do piątku na 2 zmiany (6-14;14-22) plus jedna sobota w miesiącu (6-14)

- Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie przełożonych.

- Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

- Bezpłatny obiad w czasie pracy

Zakres obowiązków:

- pomoc przy produkcji gorących posiłków

- wydawanie posiłków

- zmywanie naczyń oraz utrzymanie czystości w miejscu pracy.

- przestrzeganie zasad HACCP.

Wymagania

Oczekujemy:

- Aktualnych badań sanitarno – epidemiologicznych lub gotowości do ich wyrobienia.

-Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ lub telefon: 539 397 739. UWAGA! Prosimy o niewysyłanie SMS-ów.

  • Praca Poznań
  • Pomoc kuchenna Poznań
  • Pomoc domowa Poznań
  • Pomoc dentystyczna Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544