Pomoc kuchenna (restauracja hotelowa)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Polska
Hotel Słoneczny Młyn
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW PRACOWNIKA:

  • Wykonywanie czynności i zadań zleconych przez kucharza, pracując pod jego ścisłym nadzorem.
  • Przygotowanie stanowiska pracy zgodnie z wymogami podstawowych zagadnień higieny.
  • Utrzymanie czystości naczyń, narzędzi, sprzętu gastronomicznego, mebli oraz pomieszczeń kuchennych.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Sumienność i dobra organizacja pracy.
  • Dyspozycyjność.

OFERUJEMY:

  • Pracę w czterogwiazdkowym hotelu o prestiżowej renomie.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Młody i zgrany zespół.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

HOTEL SŁONECZNY MŁYN to jedyny położony nad rzeką Brdą w Bydgoszczy hotel czterogwiazdkowy, który powstał dzięki zaadaptowaniu na cele usługowe XIX-wiecznego młyna zbożowego.

Aktualnie do Naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

  • Praca Bydgoszcz
  • Obsługa hotelowa Bydgoszcz
  • Pomoc kuchenna Bydgoszcz
  • Pomoc dentystyczna Bydgoszcz
  • Pomoc domowa Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080