Pomoc kuchenna/ Pracownik kuchni
  • Bielany Wrocławskie
, Bielany Wrocławskie, dolnośląskie, Polska
Compass Group Poland
26. 5. 2024

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.Obecnie w związku z otwarciem nowej restauracji poszukujemy kandydatów na stanowiska:Pomoc kuchenna/ Pracownik kuchniMiejsce pracy: Kobierzyce ul. Czekoladowa (restauracja pracownicza)Praca od poniedziałku do piątku na 2 zmiany w godz. 6.00-14.00 / 14.00-22.00, czasem zmiany w weekend.Możliwość dojazdu transportem zakładu.

Obowiązki

  • • Dbanie o czystość na miejscu pracy,
  • • Proste zadania w kuchni (pomoc przy przygotowaniu potraw, kanapek, sałatek),
  • • Wsparcie w zmywalni naczyń.

Wymagania

  • • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy

  • • Bezpłatne posiłki pracownicze,
  • • Prywatną opiekę medyczną,
  • • Ubezpieczenie na życie,
  • • Kartę Multisport,
  • • Przyjazną atmosferę pracy,
  • • Możliwość rozwoju zawodowego popartego szkoleniami wewnętrznymi,
  • • Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie,
  • • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę.
  • Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania CV.
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

97 510
17 064