Pomoc kuchenna/ pracownik kuchni
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
Compass Group Poland
6. 5. 2024

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:Pomoc kuchenna/ pracownik kuchniMiejsce pracy: Tychy ul. Mikołowska 5.Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00.

Obowiązki

  • prace pomocnicze na kuchni (przygotowywanie kanapek, deserów),
  • dbanie o jakość i estetykę serwowanych potraw,
  • zmywanie naczyń.

Wymagania

  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • doświadczenie w branży gastronomicznej.

Oferujemy

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie - na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę.
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia wprowadzające
  • bezpłatne posiłki pracownicze
  • pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kart sportowych, grupowe ubezpieczenie na życie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Tychy
  • Szef kuchni Tychy
  • Pomoc kuchenna Tychy
  • Pomoc domowa Tychy
  • Pomoc dentystyczna Tychy
  • Pracownik ochrony Tychy
  • Pracownik socjalny Tychy
  • Pracownik produkcji Tychy
  • Pracownik fizyczny Tychy
  • Pracownik kolei Tychy
  • Pracownik umysłowy Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293