Pomoc kuchenna- praca w gastronomii
  • Radom
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
Radluks
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy osoby na stanowisko Pomoc Kuchenna
Opis stanowiska: Firma gastronomiczna poszukuje osoby na stanowisko Pomoc Kuchenna, która będzie wspierać nasz zespół kuchenny w codziennych zadaniach. Poszukujemy energicznej i zaangażowanej osoby, gotowej do pracy w dynamicznym środowisku restauracyjnym.
Wymagania:
• doświadczenie w pracy w kuchni lub restauracji.
• Zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność.
• Umiejętność wykonywania podstawowych czynności kuchennych, takich jak przygotowywanie składników, pomoc przy przygotowywaniu dań oraz utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.
• Dbałość o szczegóły i gotowość do nauki.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie gastronomicznej.
• Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
• Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu kuchennego.
Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy/a do podjęcia nowych wyzwań, czekamy na Twoje zgłoszenie!
Prosimy o przesyłanie CV
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Radom
  • Pomoc kuchenna Radom
  • Pomoc kuchenna Radomin
  • Obsługa gastronomii Radom
  • Pracownicy uczelni w Polsce Radom
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Radom
  • Doradca podatkowy w Polsce Radom
  • Pomoc dentystyczna Radom
  • Pomoc domowa Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228