Pomoc Kuchenna Pasłęk
  • Pasłęk
Pasłęk, Pasłęk, warmińsko-mazurskie, Polska
ipracujzdalnie.pl
27. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  •     stabilne zatrudnienie na pełny etat
  •     atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres zadań:

  • doraźna pomoc szefowi kuchni i pozostałym kucharzom
  • obróbka produktów niezbędnych do przygotowywania dań i posiłków oraz deserów
  • zmywanie i sprzątanie kuchni
  • przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów sanitarnych

Wymagania

  •     aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  •     odpowiedzialność
  •     punktualność
  •     dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  •     umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i urządzeń
  •     dyspozycyjność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
  •     umiejętność wykonywania drobnych napraw
  •     prawo jazdy kat. B

  • Praca Pasłęk
  • Pomoc kuchenna Pasłęk
  • Pasłęk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544