Pomoc Kuchenna / Osoba zmywająca
  • Zakroczym
Zakroczym, Zakroczym, mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
21. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

POMOC KUCHENNA / OSOBA ZMYWAJĄCA

Miejsce pracy: Zakroczym

Wymagane aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne

Oferujemy:
Dobre warunki - TERMINOWE WYPŁATY!
Godziny pracy  8-16
Praca w dni robocze
Praca na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym
DODATKI po okresie próbnym , ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, dopłata do pakietu sportowego i medycznego
Wsparcie Zespołu i przełożonego

Zadania:
Praca w stołówce pracowniczej
Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
Zmywanie naczyń
Pomoc w przygotowaniu potraw

Zainteresowane osoby proszę przesyłać CV za pomocą przycisku aplikowania. lub tel. 787 096 990

Wymagania

Oczekujemy:
Ważna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

  • Praca Zakroczym
  • Pomoc kuchenna Zakroczym
  • Zakroczym - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026