Pomoc kuchenna/Kucharz
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Śląskie, Polska
Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zakon Kamilianów
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Prowadzimy rekrutację na stanowisko pomoc kuchenna/kucharz
Wymagane aktualne badania sanitarno – epidemiologiczna
Praca zmianowa, wg grafiku, również w weekendy
Oferujemy: - Dobre warunki - TERMINOWE WYPŁATY! - Praca na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym - Wsparcie Zespołu i przełożonego
Oczekujemy:
- Ważne zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
- Doświadczenie w pracy w kuchni na samodzielnym stanowisku
- Znajomość tradycyjnej kuchni polskiej
Zadania:
- Praca na kuchni ciepłej i zimnej, w stołówce mieszkańców
- Przygotowanie posiłków - głównie kuchnia polska
- Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
Zainteresowane osoby proszę przesyłać CV na adres @
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Praca Zabrze
  • Pomoc kuchenna Zabrze
  • Kucharz Zabrze
  • Kuk (kucharz) Zabrze
  • Pomoc dentystyczna Zabrze
  • Pomoc domowa Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293