Pomoc kuchenna Kobyłka/ Zielonka
  • 00-105 Warszawa
mazowieckie, 00-105 Warszawa, mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dussmann Polska Sp. z o.o., międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu Facility Management, do swojego Zespołu poszukuje

 Pomocy kuchennej w Zielonce/ Kobyłka

Wystarczy jeśli zostawisz nam do siebie kontakt poprzez formularz aplikacyjny

Oferujemy:

 - Uczciwe wynagrodzenie na początek na zlecenie, umowa o pracę po okresie próbnym (32,00 brutto).

- Pracę od poniedziałku do piątku (6-14; 7-15) – wolne weekendy

- Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie przełożonych.

Zakres obowiązków:

- pomoc przy produkcji gorących posiłków

- wydawanie posiłków

- zmywanie naczyń oraz utrzymanie czystości w miejscu pracy.

- przestrzeganie zasad HACCP.

Wymagania

Oczekujemy:

- Aktualnych badań sanitarno – epidemiologicznych lub gotowości do ich wyrobienia.

-Obsługa kasy fiskalnej i doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ lub telefon: 539 397 739. UWAGA! Prosimy o niewysyłanie SMS-ów.

  • Praca mazowieckie
  • Pomoc kuchenna Wysokie Mazowieckie
  • Pomoc kuchenna mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584