POMOC KUCHENNA / KELNERKA (KELNER)​
  • Narew
Narew, Narew, Podlaskie, Polska
Pronar
6. 8. 2024

Pronar to w 100 proc. polska firma z ponad 35-letnią historią. Obecnie jesteśmy liderem w produkcji maszyn rolniczych, komunalnych i recyklingowych. W 9 fabrykach zlokalizowanych na Podlasiu, produkujemy także koła tarczowe do maszyn wolnobieżnych, profile burtowe, elementy pneumatyki i hydrauliki, osie czy wyroby z tworzyw sztucznych.
Obecnie zatrudnimy osobę do pracy w stołówce zakładowej w siedzibie firmy w Narwi.
ZADANIA:
* Przygotowywanie posiłków w kuchni przyzakładowej
* Obsługa pracowników korzystających ze stołówki oraz gości na sali bankietowej
* Dbanie o porządek i czystość w pomieszczeniach kuchennych oraz na sali bankietowej
WYMAGANIA:
* Umiejętność profesjonalnej obsługi klienta
* Preferowane doświadczenie w pracy w gastronomii i / lub wykształcenie gastronomiczne
* Prawo jazdy kat. B
* Mile widziana znajomość j. angielskiego umożliwiająca obsługę gości zagranicznych
OFERUJEMY:
* Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* Możliwość podnoszenia kwalifikacji (kursy i szkolenia finansowane przez firmę)
* Dofinansowane wyżywienie w stołówce przyzakładowej
* Pracowniczą zniżkę na ofertę firmowej szkoły lotniczej (kurs pilota, przeloty szybowcem)
* Atrakcyjną ofertę grupowego ubezpieczenia na życie, PPK i pożyczki zakładowej

  • Praca Narew
  • Pomoc kuchenna Narew
  • Kelner Narew
  • Narew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544