Pomoc kuchenna Gądki k. Poznania
  • Kórnik
Kórnik, Kórnik, wielkopolskie, Polska
Compass Group Poland
11. 10. 2024

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:Pomoc kuchennaMiejsce pracy: Gądki (restauracja pracownicza),Praca zmianowa od poniedziałku do piątku na 3 zmiany (6-14/ 14-22/ 22-6).

Obowiązki

  • • Pomoc przy przygotowaniu potraw zgodnie ze standardami firmy.
  • • Dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.

Wymagania

  • • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy

  • • Pracę "od zaraz"
  • • Możliwość rozwoju zawodowego popartego szkoleniami wewnętrznymi
  • • Bezpłatne posiłki pracownicze
  • • Pracę na podstawie umowy zlecenia
  • • Dostęp do bezpłatnych porad prawnych, finansowych i osobistych
  • • Możliwość dojazdu do pracy autobusami zakładowymi
  • • Przyjazną atmosferę pracy
  • • Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania CV.
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Kórnik
  • Pomoc kuchenna Kórnik
  • Kórnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251