Pomoc kuchenna
  • Tczew
Tczew, Tczew, Pomorskie, Polska
HSS WORK SP. Z O.O.
19. 7. 2024

HSS Work Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla . Obecnie dla Naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
POMOC KUCHENNA
Miejsce wykonywania pracy: Tczew
Zakres obowiązków:
• przygotowanie potraw zgodnie z ustalonym menu i przepisami;
• prowadzenie czynności kuchennej, w tym krojenie, siekanie, obróbka termiczna produktów;
• przygotowywanie składników przed rozpoczęciem pracy oraz utrzymywanie porządku w kuchni;
• przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa pracy w kuchni;
• współpraca z innymi członkami personelu kuchennego w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania kuchni.
Wymagania:
• motywacja i pasja do kuchni;
• gotowość do nauki i doskonalenia swoich umiejętności;
• dyspozycyjność i elastyczność w godzinach pracy;
• książeczka sanepidowska.
Warunki:
• Umowa zlecenie;
• Praca jednozmianowa (10-12 godzinna);
• Stawka 28,10 zł/h brutto.
Osoby chętne proszę o kontakt pod numerem telefonu: 504 442 514, bądź aplikowanie CV na adres: @
Osoby z Ukrainy również mile widziane.

  • Praca Tczew
  • Pomoc kuchenna Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544