POMOC KUCHENNA
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Syreny 26, 01-150 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "SYRENA"
11. 4. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- pomaganie w przyrządzaniu posiłków zgodnie z zatwierdzonym jadłospisem;
- porcjowanie odpowiednio artykułów spożywczych,
- zgodnie z przyjętymi normami przechowywanie i zabezpieczanie prawidłowo artykułów żywnościowych w magazynie kuchennym, w tym zabezpieczanie prawidłowo artykułów żywnościowych, aż do chwili zużycia;
- utrzymywanie w czystości wszystkich pomieszczeń kuchni, jadalni i zaplecza kuchennego oraz dokładne sprzątanie pod koniec każdego dnia pracy,
- mycie i wyparzanie naczyń kuchennych, stołowych i sztućców;
- oszczędne i umiejętne gospodarowanie środkami czystości, sprzętem i innymi przedmiotami znajdującymi się w kuchni.;
- przestrzeganie, składowanie odpadków pokonsumpcyjnych w wyznaczonym miejscu,
- utrzymywanie w czystości pojemników na zlewki oraz czuwanie, aby do pomieszczeń kuchennych nie wchodziły
osoby niepowołane;
- wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego wynikające ze specyfiki Domu Pomocy Społecznej"SYRENA" .
Zgłoszenia: kontakt e-mail: anna.smolinska@um.warszawa.pl, kontakt telefoniczny: 22 632 32 41.

Inne wymagania
Wykształcenie: podstawowe, komunikatywna znajomość j. polskiego.
Do wynagrodzenia doliczana premia
Zakres obowiązków:
- zgodnie z przyjętymi normami przechowywanie i zabezpieczanie prawidłowo artykułów żywnościowych
w magazynie kuchennym, w tym zabezpieczanie prawidłowo artykułów żywnościowych, aż do chwili zużycia;

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Jezyki
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
podstawowe

  • Praca mazowieckie
  • Pomoc kuchenna mazowieckie
  • Pomoc kuchenna Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190