Pomoc kuchenna do przedszkola od września
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
GETIF
9. 4. 2024

Przedszkole Tosi i Franka oraz Integracyjne Przedszkole Montessori Pięterko w Warszawie [ul. Hynka zatrudnią pomoc kuchenną od 15 sierpnia 2024r:
Zakres obowiązków:
- pomoc w przygotowaniu potraw, zgodnie ze wcześniejszym jadłospisem
- pomoc w wydawaniu posiłków
- zmywanie naczyń
- prace porządkowe w kuchni
- przestrzeganie zasad higieniczno-sanitarnych
Wymagania:
- niekaralność
- punktualność
- aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
- kultura osobista i dobra organizacja pracy
- komunikacja i umiejętność współpracy w zespole
Oferujemy:
- zatrudnienie na cały etat
- umowę o pracę
- wynagrodzenie 4300 brutto
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Zapraszam do kontaktu.

  • Praca Warszawa
  • Pomoc kuchenna Warszawa
  • Pomoc domowa Warszawa
  • Pomoc dentystyczna Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293