Pomoc Kuchenna- Darmowe wyżywienie- j. niemiecki
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Agencja pracy
7. 3. 2024

lokalizacja: 87538 Fischen pole golfowe, miejsce do wędkowania
Stanowisko:
Pomoc kuchenna praca w bistro na polu golfowym
Liczba pracowników:
1
Przewidywana data startu: 18.03.2024 do końca września
Stawki:
12,50 netto
Dodatki:
darmowe wyżywienie w miejscu pracy
zwrot za bilet
Ilość godzin:
40-50h/ tygodniowa, praca przez 6 dni + 2 dni wolne
Opis stanowiska, zakres obowiązków:
- Praca w bistro na polu golfowym + miejsce do wędkowania
- Przygotowywanie prostych posiłków, napoi,
- Mycie naczyń, dbanie o porządek w miejscu pracy oraz w miejscu spożywania posiłków przez gości
- Praca w małym zespole,
Język:
j. niemiecki komunikatywny + podstawy j. angielskiego
Auto:
Opcjonalnie, kom. Miejska ok. 80 bilet
Wymagania:
- osoba zmotywowana i chętna do pracy
- j. niemiecki komunikatywny + podstawy j. angielskiego
- podstawowa wiedza nt. gotowania - chęć do pracy
Odzież robocza:
Wygodne obuwie
Oferujemy:
Proste rozliczenie- stawki w ofercie są stawkami na rękę
Polską umowę o pracę tymczasową z oddelegowaniem do Niemiec
Umowa podpisywana przed wyjazdem- nic Cię nie zaskoczy
Godziny pracy - min etat na każdym projekcie
Opiekę polskiego koordynatora- 24h/7
Zakwaterowanie w dobrym standardzie, pokoje dwuosobowe- koszt częściowy 200 /ms
Zwroty za dojazd na projekt -50%, za ewentualne badania lekarskie 100%
pełną obsługę kadrowo-płacową
możliwość korzystania z Kindergeld w Niemczech
Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania aplikacji.

  • Praca Wrocław
  • Pomoc kuchenna Wrocław
  • Pomoc domowa Wrocław
  • Pomoc dentystyczna Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072